Müşteri Hizmetleri 0(552) 629 2 629
 
EN İYİ FİYAT GARANTİSİ
Fiyatlarımızda iddaalıyız
 
AYNI GÜN KARGO
Tüm Ürünler 24 Saat İçerisinde Kargoda
 
GARANTİLİ GÜVENİLİR SATIŞ
Sitemiz Güvenlik Sertifikaları İle Korunmaktadır

Teslimat Bilgileri

TESLİMAT BİLGİLERİ

İnternet sitemiz üzerinden yapılan alışverişlerin kargo hizmeti, anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo tarafından Türkiye’nin tüm illerine sunulmaktadır.

Kargo şirketi, satın aldığınız ürünleri belirttiğiniz adrese teslim etmektedir. Belirtilen adreste bulunmamanız durumunda, kargonuzu en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakılmaktadır. Üç gün içerisinde şubeye gidip paketinizi teslim almamanız durumunda ise paketiniz bize iade edilir.

Kargo firmalarının adrese teslim yapamadığı köy ve beldelerde ise sipariş, alıcının adresine en yakın kargo şubesine “Telefon İhbarlı” olarak gönderilmektedir. Siparişiniz kargo şubesine geldiğinde, alıcı telefonla aranarak haberdar edilir. Bu durumda alıcının, siparişi kargo şubesinden alması gerekmektedir. Adrese teslim yapılamayan köy ve beldeler dışında, kargo firmaları adalara sadece belirli bir hacmin altındaki paketlerin adrese teslimini sağlamaktadır.

Sipariş Takibi 
Sipariş tarihinizi takip eden 24 saat içerisinde siparişiniz kargoya verilir. Ürünler kargo firmasına teslim edildiğinde e-posta yolu ile tarafımızdan bilgilendirme yapılmaktadır.

Önemli Bilgilendirme
Kargonuzu teslim alırken kontrol etmeniz büyük önem arz etmektedir. Paketlerin dışında hasar, eziklik, yırtılma, ıslaklık gibi normal olmayan bir durum tespit ettiğinizde ürünleri teslim almayarak kargo yetkilisine tutanak tutturmalısınız. Bu sayede kargonuz ile ilgili probleminiz kısa sürede çözümlenecektir. 

Kargonuzu teslim aldıktan sonra yapacağınız eksik/hasar veya faturasız teslimat bildirimleri tutanak olmadığından incelemeye bağlı olarak reddedilebilir. 

Sipariş İptali
Sipariş iptal talebiniz için teknolojikapinda1@gmail.com'a mail veya 0552 629 2 629 müşteri hizmetlerimizi aramanız gerekmektedir. Siparişiniz kargoya verilmediği taktirde iptal işleminiz gerçekleştirilecektir.